Nejčastější dotazy

Jak na plakát na míru?

Pokud se chystáte objednat plakát na míru, nezapomeňte napsat do poznámky k objednávce údaje o miminku. Když by někdo náhodou zapomněl, tak se nic neděje. Můžete nám údaje poslat dodatečně s číslem objednávky na mail info@hezu.cz. Pokud by se nestalo ani to, napíšeme vám sami s prosbou o doplnění. 

Jakmile plakát připravíme, pošleme vám náhled ke kontrole, abychom se ujistili, že se nevloudila chybička při přepisování... znáte to - víc očí víc vidí.

Chápeme, že jsou situace, kdy je plakát na míru potřeba rychleji, než je obvyklé. Napište nám to, prosím, do objednávky a my uděláme vše v našich silách, pro co nejrychlejší kompletaci.

 

Jak se u nás tiskne?

Hezu je především oslavou barev, kterou se snažíme snoubit s kvalitou papíru. Našim cílem je nejen krásný produkt, ale i jeho dlouhá životnost.

Volíme proto značkový, certifikovaný archivní papír a barvy se zárukou 100 let na stálost barev.

Tisk vodou ředitelnými barvami na matný papír o gramáži od 200 g/m2 vyzdvihuje maximální dosažitelnou barevnost. Pro srovnání - kancelářský papír má 80 g/m2.

 

Bude plakát na cestě v bezpečí?

Snažíme se "neplastovat", proto jsou plakáty po kontrole kvality baleny do tubusových krabic bez plastových víček a další plastových výplní.

Malé plakáty, pexesa a milníkové kartičky pak odesíláme v pevné kartonové obálce.

 

Kdy se zásilka vydá na cestu?

Vaše objednávky odesíláme do tří dnů od úhrady objednávky. 
U objednávek, ve kterých jsou všechny položky skladem (a neobsahují plakát na míru), se nám daří odesílat už v den objednání.

  

Jak na dopravu zdarma a proč se nám nechce na poštu?

Zvolte si svůj balík barviček v hodnotě alespoň 1000 Kč a poštovné platíme za vás.

Náš volný čas jsme se na začátku roku 2020 rozhodli trávit vymýšlením nových plakátů, ne nervózním přešlapováním na poště. A nechceme k tomu nutit ani vás. Upřednostňujeme tedy dopravu přes Zásilkovnu. Pokud byste měli výdejnu daleko, není problém přes tuto službu zajistit i dopravu na adresu.

Kompletní informace o způsobech dopravy najdete na stránce Doprava.

 

Potřebujete stimulovat fantazii?

Líbí se vám více plakátů, ale nedokážete si představit, jak budou vypadat vedle sebe?
Dejte nám vědět na info@hezu.cz váš výběr a my vám připravíme vizualizaci dané kombinace zcela zdarma.

 

soutez_eliska_halaskova_01_post