Vydělávejte s námi

Líbí se vám naše produkty a e-shop často doporučujete? Teď na tom můžete i vydělat.
Prostřednictvím programu Maffiliate.me se s vámi rozdělíme o část našeho výdělku.A jak na to?
Pošlete odkaz na kterýkoli z našich produktů přes tlačítko s logem Maffiliate. Pokud u nás někdo přes tento link nakoupí, dostanete zpět do vaší Maffiliate peněženky až 12 % z ceny zakoupeného produktu.

  1. Vyberte produkt, který chcete doporučit
  2. Klikněte na tlačítko s logem Maffiliate 
  3. Nasdílejte produkt přes svou oblíbenou síť vašim známým

Odkaz můžete také vložit do svých instastories a vyděláte tím na každém nákupu, co udělá váš sledující.

Při prvním použití tlačítka je nutné se registrovat. To proto, aby vám poté mohl Maffiliate vyplatit peníze. Je to ale jednoduché, stačí se registrovat přes Facebook, takže žádné zdlouhavé vyplňování...

Sledujte, jak vyděláváte na provizích
Teď, když jste nasdíleli naše produkty, už zbývá jen sledovat stav vaší Maffiliate peněženky.

Do svého účtu se přihlásíte na adrese maffiliate.me. Pokud nasbíráte do peněženky odměny v celkové výši 500 Kč, můžete si tyto peníze nechat vyplatit přímo na váš účet.

 

Maffiliate.me je externí služba – nový způsob odměňování věrných zákazníků. Kromě našeho e-shopu ho proto najdete také na řadě dalších. Provize z jednotlivých e-shopů se vám pak ve vaší Maffiliate peněžence sčítají, takže hranice k vyplacení můžete dosáhnout doporučováním nejen z našeho, ale také z dalších e-shopů zapojených do programu.

 


Nezapomeňte, že se jedná o zdanitelný příjem a své výdělky byste měli zahrnout do vašeho daňového přiznání. Doklad vám vystaví Maffiliate při vyplacení provize.